Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Rusza najnowocześniejszy zakład karny w kraju

Utworzony przez olo, 1 października 2009 r. o 20:25 Powrót do artykułu
To rzeczywiście fajny hotel, klawisze lajtowi. Dlaczego nikt nie kontroluje klawiszy w tym zakladzie. Po robocie imprezują a do roboty wracają niezbyt świezy. Tam powinni pracować ludzie przygotowani psychologicznie a nie tacy ktorzy stres odreagowują w knajpie. Znam takich z poniatowej co na okrągło miejsce w knajpie grzeją. Ido tego jakie rzeczy opowiadają..... Siedziałem tam i wiem co mówię......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak neta maja chyba z choinki spadles /spadlas . myslisz ze to hotel ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie że hotel ale dla tych co przed murem nie umieją sobie zaradzić nic ani o nikogo,to raj oczywiście,miejsca wolne proszę bardzo,jedno po mnie.Zapierdalać się nauczyć.....Widziałem takie cyrki już 6 razy w 3 krajach i wiem co piszę.Zero tam, leżeć bezczynnie bez przerwy na koju.Wiadomo rozumie samo się dla kogo to hotel hihi,lepiej tam jak po krzakach.Pozdrawiam oddz. 3-ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...